Warning: Creating default object from empty value in /home/server165226/ftp/migracja/fotoklitka.home.pl/public_html/blog/wp-content/plugins/wptouch/core/admin-load.php on line 106
FAQ

FAQ

Ile zdjęć otrzymamy?
Ilość zdjęć jest nieograniczona. Możecie zrobić ile tylko zdjęć chcecie, limitem jest czas na jaki wynajmujecie foto klitkę.
Czy fotobudka drukuje zdjęcia na miejscu?
Tak. Fotoklitka w ciągu 15 sekund wydrukuje pasek ze zdjęciami.
O co chodzi z online galerią?
W przeciągu 3 dni roboczych od dnia Waszej imprezy wszystkie zdjęcia zostaną umieszczone na naszej stronie w specjalnej galerii chronionej hasłem. Tylko Wy i Wasi goście będziecie mieć do niej dostęp.
Z czego wykonana jest fotobudka? Czy jest to profesjonalne urządzenie?
Foto Klitka jest pierwszym w Polsce profesjonalnym i w pełni przenośnym, perfekcyjnie zaprojektowanym urządzeniem. Stawiamy na jakość, dlatego też nasze urządzenie wykonane jest z najlepszych materiałów, używamy najlepszego sprzętu fotograficznego i drukujemy na najlepszych drukarkach. Elegancji wygląd naszej fotobudki  gwarantuje, że wpasuje się ona w wystrój każdej imprezy.
Jakie są techniczne wymagania, abyśmy mogli wynająć foto klitkę na naszą imprezę?
Wymiary naszej FOTO KLITKI to 1metr szerokości na 2 metry długości oraz wymagany jest dostęp do źródła prądu. W przypadku, gdy Wasza impreza odbywa się na świeżym powietrzu, potrzebowalibyśmy dostęp do źródła prądu oraz zadaszone miejsce chroniące FOTO KLITKĘ przed niesforną pogodą.
Czy są dodatkowe opłaty za czas, gdy rozstawiacie FOTO BUDKĘ?
W przypadku, gdy wynajmujecie FOTO KLITKĘ na 4 godziny (np. od 19-23), FOTO KLITKA będzie gotowa o 19:00, a zaczniemy ją demontować o 23:05. Płacicie jedynie za czas używania FOTO KLITKI, nie za czas montażu.
Czy są dodatkowe opłaty za dojazd?
Nie pobieramy dodatkowych opłat jeżeli impreza odbywa się w 15 kilometrowym zasięgu od Szczecina. W przypadku, gdy impreza odbywa się dalej niż 15km od centrum Szczecina, są pobierane dodatkowe opłaty za dojazd ( są to rozsądne opłaty liczone od km).
Czy fotograf będzie obecny na miejscu?
TAK. Zazwyczaj jest to jedna osoba, która zajmuje się poprawnym funkcjonowaniem FOTO KLITKI podczas imprezy, wytłumaczy ona gościom jak korzystać z urządzenia oraz będzie asystować przy tworzeniu pamiątkowej foto księgi.Jak zarezerwować FOTO KLITKĘ?
Aby zarezerwować FOTO KLITKĘ wymagane jest podpisanie umowy oraz wpłata zaliczki w wysokości 40% wysokości wynagrodzenia. To zagwarantuje, że data zostanie zarezerwowana tylko na Waszą wyłączność. 7 dni przed datą imprezy należy uiścić pozostałą część wynagrodzenia.Czy można umieścić na pasku ze zdjęciami nasze logo/ imiona/ specjalną wiadomość?
TAK. Każdy pasek ze zdjęciami może zostać opatrzony w unikalne logo, slogan, wiadomość, możemy na nim umieścić wszystko czego zapragniecie.

Czy można zamówić FOTO KLITKĘ z innym tłem niż białe/ czarne?
TAK. Oferujemy naszym klientom wiele teł do wyboru. Możecie przebierać w wielu kolorach i wzorach, tak aby pasowały one do wystroju i kolorystyki waszej imprezy.